اول خبر را باور نکردم. گفتم شاید خبر از منابع ناموثقی مثل بازیکنان تیم ملی، خبرنگاران حاضر در برزیل یا کادر فنی درز کرده باشد!بعد دیدم نه! منبع خبر موثق تر از این حرف‌هاست. منبع خبر «دختری که به دلایل امنیتی نخواست نامش فاش شود» است.می‌دانید یعنی‌چه؟

اگر دو منبع موثق‌تر از «دختری که به دلایل امنیتی نخواست نامش فاش شود» داشته باشیم

یکی «علیرضا نوری‌زاده» است که به تعداد جمعیت ایران «منبع موثق» دارد! 

و حتی از گفتگوی همسران دو گروهبان سپاه در مراسمسفره حضرت ابوالفضل زنانه خبر دارد و دیگری هم لابد «منبع آب» است که اگر سوراخش کنی آب تو را می‌برد و خبر در همان لحظه خودش ، خودش را ایجاد می‌کند. 

میگویند : یکی از بزرگترین اشتباهات حاکمیت در این یکی دو دهه برخورد قهرآمیز و بدوی با عده‌ای آدم «اشتباهی»بود.

کسانی که نه می‌خواستند و نه  توانایی‌اش را داشتند که «اکتیویست» سیاسی باشند و به زور و ضرب و به خاطر ساختار بدوی سرکوب،مخالف حرفه‌ای جمهوری اسلامی شدند!

در هر صورت مدیر  این سایت و صفحه «سپیده‌دم» نماد تام و تمام این کمدی فلاکت‌بار است.

پسرک کم سن و سال با استعدادی که داشت درسش را می‌خواند تا وارد دانشگاه شود به زندان افتاد و از زندگی عادی محروم ،تا برود خارج و همزمان هم ژورنالیست شود و هم اکتیویست و هم منور افکار عمومی.

پسرک جوان هم با اتکا به گفتمان قالب اپوزوسیون که همان «نگاه خارج اندر سفیه» باشد، تصمیم گرفته مردم مفلوک و بی خبر داخل ایران را از خباثت «رژیم» (!!) آگاه کند!

بعد از این فرآیند آگاه‌سازی که از طریق هفت هشت صفحه‌ای که به تنهایی اداره می‌کند صورت می‌گیرد هم مردم آگاه‌شده به پا می‌خیزند و بعد از داغ کردن لینک‌ها در بالاترین ، «رژیم» را از پا درمی‌آورند و بعد همه‌چیز «کویت» می‌شود!

واقعا مرزهای «کمدی» و «تراژدی» مخدوش شده است!

پی نوشت1: متن امیخته با طنز است ، ما بچه ای این انقلابیم ، افتخارمان این انقلاب است !

پی نوشت2:این کلمه «کویت» هم از معدود کلمات مورد استفاده و به درد بخور دکتر زیباکلام است که حق مطلب را ادا می‌کند.


بی ربط نوشت1: نماهنگی درباب اقتصاد مقاومتی انشالله به زودی . . .

بی ربط نوشت2: وقتی که چشمت دم به دم بیت المقدس تر / بگذار من باشم فلسطینی که اشغالم